http://www.saarpoll.ee/

Saar Poll alustas tööd 1988. aastal, kasvades välja Eesti Ajakirjanduse ja Infokeskusest. Oleme täielikult Eesti kapitalil põhinev täisteenust pakkuv turu-uuringu firma, millel on laialdased kogemused ning sidemed üle maailma.

Saar Pollis töötab kümmekond põhikohaga sotsioloogi ja spetsialisti ning üle 300 intervjueerija (enam kui 180 küsitluspunktis üle Eesti). Intervjueerijate lai võrk võimaldab katta kogu Eesti, vastavalt elanikkonna jagunemisele riigi territooriumil ning minimiseerida ühe küsitleja võimalikku mõju uuringu tulemustele.

Koostööd oleme pidevalt teinud rahvusvaheliste firmadega nii turu-uuringute kui ka sotsiaal-uuringute valdkonnas - muuhulgas  Oxfordi Ülikooliga Inglismaal; akadeemilise uurimiskeskustega California Ülikoolist Santa Barbaras, Berkeleys ning Davises; Michigani, Oslo ning paljude teiste Euroopa ja Ameerika kõrgkoolidega. Euroopa Komisjoniga oleme koos töötanud alates 1990. aastast. 

Saar Poll osaleb mitmetes väga olulistes rahvusvahelistes trendiuuringutes nagu Euroopa Väärtused, Euroopa Sotsiaaluuring, Sotsiaalne ebaõiglus, Gallup World Poll, mitmesugused eliidiuuringud, jm.

Meie suurimad koostööpartnerid teiste uuringufimade hulgas on Consumer Compass, Gallup Hungary, Gallup Worldwide, NFO, Pentor, Research International, Synovate ja Roper Center. Saar Polli koostööpartnerite võrgustik katab lisaks Baltimaadele ja teistele Euroopa riikidele ka mitmed SRÜ riigid, samuti Ameerika Ühendriigid ja mitmed Aasia maad. Saar Poll on võitnud rahvusvahelise tunnustuse kui firma, mille andmed on usaldusväärsed.

Eestis oleme koos töötanud muuhulgas selliste asutuste ja ettevõtetega nagu A. le Coq, Sampo pank, Swedbank, Tele2, EMT, Valio, Lukoil, Dan Sukker, Tartu Ülikool, Cramo, Löfbergs Lila, Innove, Eskaro, Fenestra, Kuku raadio, Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht, mitmed ministeeriumid, sihtasutused, riigiametid, ülikoolid jpt.