Saar Poll

Avaleht
Uuringud
Kogemus
Kontakt
Töötajad
Uudised
Tulemused


 


Vaid pooled Eesti elanikest on rahul arstiabi kättesaadavusega
Täna tutvustas uuringufirma Saar Poll Sotsiaalministeeriumi ja Haigekassa tellitud uuringut „Elanike hinnangud tervisele ja arstiabile 2013“. Uuringust selgus, et kolmveerand Eesti elanikest peab arstiabi kvaliteeti heaks. Vaid pooled vastanutest on rahul arstiabi kättesaadavusega.
2014-02-19
MISA pakutav eesti keele õpe on suurendanud julgust riigikeeles suhelda
Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed (MISA) tellitud keeleõppeprogrammide mõju uuringust nähtus, et eesti keele õppijad on saanud juurde julgust riigikeeles suhelda, kuid paljudel on keelekeskkonna puudumise tõttu raske õpitut säilitada.

2013-06-25
Uuring näitab positiivset nihet venekeelse elanikkonna suhtumises riigikaitsesse
Värske avaliku arvamuse uuringu järgi püsib Eesti elanike kaitsetahe endiselt kõrgel, seejuures on märgatavalt tõusnud venekeelse elanikkonna kaitsetahe ja toetus Eesti kaitsepoliitikale.
2013-05-16
Elanike rahulolu kohalike avalike teenustega
Eile tutvustati regionaalministri valitsemisala tellimusel valminud uuringu Elanike rahulolu kohalike avalike teenustega tulemusi. Uuringust selgus, et elanikud peavad kõige olulisemaks sõiduteede, kergliiklusteede, ühistranspordi ja eriarstiabi kvaliteedi ning kättesaadavuse parandamist.
2013-01-24
Eesti elanikud on rahaasjades alalhoidlikud
Eesti elanikud on enda hinnangul rahaasjades hoolikad ning üldjuhul ei ole oma raha investeerimisel valmis võtma riske.
2013-01-08
   EST   ENG   RUS   
   Töötajad


Juhataja
Andrus Saar
telefon 6 312 486
andrus.saar@saarpoll.ee
Arendusjuht Erki Saar
telefon 6 311 302
gsm 50 43 515
erki.saar@saarpoll.ee
Uuringute juht Piret Plaks
telefon 6 311 302
piret.plaks@saarpoll.ee

Reelika Vahopski
lapsehoolduspuhkusel
Sotsioloogid Eve Telpt
telefon 6 311 302
eve.telpt@saarpoll.ee



Eneli Siirman
telefon 6 311 302
eneli.siirman@saarpoll.ee
Küsitlusjuhid Leelo Rästas
telefon 6 311 304
leelo.rastas@saarpoll.ee
  Angelina Oblikas
telefon 6 311 304
angelina.oblikas@saarpoll.ee
  Maie Tiits
telefon 6 460 485
maie.tiits@saarpoll.ee
Andmeanalüüs Irina Strapatshuk
telefon 6 412 423
irina.strapatshuk@saarpoll.ee

Saar Poll OÜ | infosaar@saarpoll.ee | +372 631 1302 saada sõbrale      
edge team